GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 12487151
nr 1248 7151
Skål
+ burk med lock, 3 delar, Kina. Höjd: 6-12 cm
Kondition: ett lock saknas, slitage, nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 15 april 2019
kl 20:54:28
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr